адвокат херсон, заявление на развод, адвокатские услуги, услуги адвоката, консультация адвоката, помощь адвоката, адвокат онлайн, адвокат рябова

м. Херсон, вул. Чорноморська, 10;   (050) 723-58-58     (098) 500-57-57

АДВОКАТ

  Якщо Ви відвідали мій сайт – значить, Ви зіткнулися з проблемою правового характеру і Вам потрібна допомога адвоката у Херсоні. Я надаю юридичні послуги в різних галузях права, і намагаюсь успішно вирішити найскладніші завдання своїх клієнтів, виходячи із 30-річного досвіду безперервної юридичної практики. Весь перелік послуг розміщений у розділі Послуги.

 

   У випадку коли Вам потрібна юридична консультація і Ви звертаєтесь до практикуючого адвоката, Ви отримуєте, не тільки якісний захист власних прав та інтересів, а й доступ до правосуддя взагалі.

 

   Перевагою юридичних послуг адвокатського кабінету Олени Рябової було й залишається основне – професіоналізм. Ми ніколи не беремося за судову справу без впевненості її виграти. Так, існуюча судова практика вищих судових інстанцій, для професійного адвоката, дозволяє з вірогідністю на 100% прогнозувати результат розгляду справи.

 

   Адвокат Рябова Олена Дмитрівна, по будь-якому з правових питань, забезпечить індивідуальний підхід до кожного клієнта, і з урахуванням судової практики, правових позицій Верховного суду України, повідомить Клієнту про реальні перспективи у конкретній судовій справі.

Рябова Олена Дмитрівна

 

   Свідоцтво про право на зайнятість адвокатською діяльністю № 214 видане 30.10.1996 р. Херсонською обласною кваліфікаційно – дисциплінарною комісією адвокатури.

 

   Спеціальність за освітою – правознавство. Диплом ЛП НХ № 007101 виданий Одеським державним університетом ім. Мечникова

  20 червня 1980 р.

 

   Стаж роботи за спеціальністю – 30 років на посаді судді Дніпровського районного суду м. Херсона.

 

    У своїй роботі адвокат орієнтований на комплексний і нестандартний підхід до вирішення проблем клієнтів, проведення всебічного юридичного аналізу всіх аспектів справи та вибір оптимального шляху для Ії успішного завершення.

 

®

Copyright © 2016-